Food Sightseeing Estonia - see on palju rohkem kui lihtsalt üks lõuna- või õhtusöök - see on lühike kuid särav pilguheit meie pealinna ja Põhja-Eesti peamistele vaatamisväärsustele, kombineeritult Eesti toidukultuuri kulinaarse avastusretkega.


Regulaarsed tuurid
Suveperioodil regulaarselt väljuvad Food Sightseeing tuurid on mõeldud peamiselt Eestit külastavale välisturistile. Hinnad on fikseeritud ja tuuril osalejate arv jääb 2 - 12 inimese vahele.
Tallinn Food Tour igapäevaselt 16.05-18.09.2016

Tellimine kodulehelt või e-postiga miinimum 24h enne tuuri toimumist!

Privaatsed tuurid
Privaatsed Food Sightseeing tuurid, mis on mõeldud nii välismaalastele kui ka eestlastele või siis ka Eesti või Eestis asuvate rahvusvaheliste ettevõtete, asutuste ja organisatsioonide väliskülaliste vabaajaprogrammide valiku mitmekesistamiseks, firma töötajate motiveerimiseks jms. Privaatsete tuuride hinnad sõltuvad osalejate arvust ja tuuri komponentidest.

Programmid vastavalt tellija soovile
Eriprogrammid ehk rätsepatööna (tailor made) koostatavad programmid, kus me koostame programmi ja tuuri marsruudi vastavalt kliendi soovile, võttes arvesse nii osalejate arvu, eelarve, projekti iseloomu jms. Tellimuspõhised programmid ei piirdu kindlasti ainult Tallinnaga, vaid pakume huvitavaid, personaalseid ja innovatiivseid lähenemisi kõigile meile adresseeritud tellimustele, tuginedes meie meeskonna enamiku ligi 15 aastasele kogemusele sissetuleva ja erihuvi turismi projektide looval juhtimisel nii Eestis kui kogu Baltikumis.

Juhul kui soovite lasta koostada just teile sobiva linnatuuri või väljasõidu Eestis, siis palun edastage oma tellimus meie kodulehelt või e-posti aadressile, võimalusel vähemalt 72 tundi ette