Millised on Tallinna vanalinna saladused ja legendid, milline on traditsiooniline Eesti köök? Kas eesti toidukultuur põhineb  saksa, vene või põhjala köögil, või on see kombinatsioon eelloetletust ning lisandina mõjutused mujalt maailmast? Meie kulinaarne avastusretk Tallinna vanalinnas püüab sind nende teemadega kurssi viia.

Kutsume teid kulinaarsele jalutuskäigule Tallinna vanalinna, mille käigus avastavad külalised vanalinna kauneimaid paiku ja kuulevad põnevaid vaateid nii Eesti ajaloole kui tänapäevale, samuti kogevad eesti köögi maitseid, lõhnu ja lugusid. Teel tehakse maitsvaid peatusi - musta leiva ja rukkiõlu või siis astelpajunapsu mekkimine, eelroog keskajatemaatilises restoranis, külastame Raeapteeki, modernset eesti kööki viljelevat restorani, veini degusteerimine vanalinna salapärases veinitehases (lisaks parim vaade linnale!), ning tuuri kulminatsiooniks on Põhjala köögist inspireeitud road koos klaasi veiniga mõnes toredas vanalinnas asuvas restoranis või kohvikus.
 Tuur kulgeb:Viru väravad (või mõni muu keskne alguspunkt) - Müürivahe - Katariina käik - Raekoja plats - Rataskaevu - Pikk tänav - Toompea - Kohtuotsa vaateplatvorm - Taani Kuninga Aed - Lühike jalg - Müürivahe tänav
 Kestvus:Umbes 4,5 tundi, sisaldades ~2,5km jalutuskäiku vanalinnas
 Peatused:Toidupeatus delis või piknik, eelroog supi näol koos pisukese napsuga, traditsioonilise Eesti toidu peatus, veinipaus, 2-käiguline lõuna- või õhtusöök koos klaasi veiniga, kohvi/tee.  
Lisaks pisukesed peatused ja toidupausid tuuri jooksul
 Saadavus:Tuur on tellimusel aastaringselt 
 Keel:Vastavalt soovile pakume tuuri kas inglise, saksa  hispaania, itaalia, vene  soome, rootsi,  norra, taani või eesti keeles
 Grupi suurus:Miinimum 2 kuid optimaalselt 8 ~ 25 osalejat tuuri kohta.
Suuremate gruppide puhul saame kaaluda grupi jagamist
 Hinnad:€70 - €115 osaleja kohta / hind sõltub osalejate arvust grupis
 Tellimused:Sisesta oma tellimus siit